Oxford: konaklama

Oxford'daki öğrenciler için konaklama seçenekleri

Aile yanı

İngilizce konuşan bir ailenin parçası olarak yaşayın. Kendinize ait bir odanız olacak (ortak oda seçerseniz odanızı başka bir ülkeden gelen bir öğrenciyle paylaşacaksınız) ve ev sahiplerinizle beraber kahvaltı edip akşam yemeği yiyeceksiniz.

Yerli Oxford sakinleriyle tanışmak ve yaşam tarzlarını paylaşmak için mükemmel bir fırsat. İngilizce konuşanlarla beraber yaşamak, öğrenmenizin ve akıcılığınızı geliştirmenizin hiç bitmeyeceği anlamına da gelir.

Tüm Embassy Oxford Aile yanı evleri okula toplu taşımayla en fazla 45 dakikalık bir uzaklıktadır ve çoğu 20 dakikalık ya da daha az bir mesafededir. Bu şehirde bisikletinizi kullanmak da çok iyi bir seçenektir.

Oxford tarihi bir şehirdir ve değişik mimari tarzlara sahiptir. Evler modern yarı müstakil ya da müstakil bahçeli evlerden, daha eski küçük bahçeli ya da bahçesi olmayan sıralı evlerden, mükemmel bahçesi olan büyük ve lüks evlere kadar değişkenlik gösterir.

Öğrenci yurtları

Bağımsızlığı ve dünyanın her bir yerinden gelen öğrencilerle kaynaşma fırsatı isteyen öğrenciler içindir.

Oxford'da, yemeği kendiniz temin ettiğiniz üç öğrenci yurdu arasından seçim yapabilirsiniz: biri okula birkaç dakikalık yürüme mesafesinde (Blue Boar öğrenci yurdu) ve ikisi yan yana, okula 20 dakikalık yürüme mesafesinde (Pensons Gardens ve Elena House öğrenci yurdu). Ayrıca, yaz aylarında yakınlardaki diğer öğrenci yurtlarını kullanıyoruz.

Yurtlarımızın tümünde yemeği kendiniz temin edersiniz; ortak mutfaklar, internet erişimi ve çamaşırhane vardır.

Blue Boar
Özel banyolu ortak paylaşımlı ya da tek kişilik odalar, ayrıca televizyonu olan ortak öğrenci odası. Blue Boar öğrenci yurdunu gösteren resimler için PDF document

Pensons Gardens
Tüm odalar özel banyolu tek kişilik odalardır. Televizyonu ve DVD oynatıcısı olan ortak öğrenci odası. Pensons Gardens öğrenci yurdunu gösteren resimler için PDF document

Elena House
Tüm odalar özel banyolu tek kişilik odalardır. Elena House öğrenci yurdunu gösteren resimler için PDF document

Oteller

Size otel tavsiye edebilir ve önerilen birçok otelde konaklamanız için yer ayırtmanızda yardımcı olabiliriz. Daha fazla bilgi için lütfen bize ulaşın.