Boston Downtown: konaklama

Boston Downtown'daki öğrenciler için konaklama seçenekleri 

Aile yanı

İngilizce konuşan bir ailenin parçası olarak yaşayın. Kendinize ait bir odanız olacak ve ev sahiplerinizle beraber kahvaltı edip akşam yemeği yiyeceksiniz.

Yerli Bostonlılarla tanışmak ve yaşam tarzlarını paylaşmak için mükemmel bir şans. İngilizce konuşanlarla beraber yaşamak, öğrenmenizin ve akıcılığınızı geliştirmenizin hiç bitmeyeceği anlamına da gelir.

Boston Downtown'da, aile yanı evlerimiz okula 60 dakikalık bir uzaklıktadır. Evlerin tipik New England tarzı olması olasıdır.

Öğrenci yurtları

For students who would like more independence, and a chance to socialise with friends from around the world.

In Boston Downtown, our primary student residence is the Bayside Doubletree Hotel, located just a 20-minute subway ride from the school. The hotel contains a cafe, free gym facilities and business centre, and there are also numerous cafes, restaurants and shops nearby.

All rooms are shared, with a full bathroom en-suite. Each contains two double beds, a desk, telephone, refrigerator, coffee/tea maker, and cable TV. Housekeeping services are provided on a weekly basis.

Wifi access is provided in the lobby, and in all public areas of the hotel.

Download our Doubletree Hotel factsheet for more information .

Oteller/Pansiyonlar:

Size otel tavsiye edebilir ve önerilen birçok otel ve dairede konaklamanız için yer ayırtmanızda yardımcı olabiliriz. Kısıtlı bir bütçeniz varsa, pansiyon deneyimini de düşünebilirsiniz. 

Konaklama hakkında daha fazla bilgi için lütfen bize ulaşın.